אודות מרמנת

חברת מרמנת –מקבוצת טלרד אשר בבעלות קרן פורטיסימו.

מטרתנו היא לאפשר לחברות ולארגונים גדולים במשק הישראלי למקד את פעילותם ומשאביהם המקצועיים בפיתוח עסקי הליבה, ולנהל עבורם תהליכים ופרויקטים בעולמות השירות והתפעול.

מרמנת מעמידה לרשות לקוחותיה מערך עובדים מקצועי הכולל 600 אנשי מקצוע מנוסים: מנהלי פרויקטים, עובדי תפעול, מהנדסים, אנשי כספים ורכש, עובדי בקרה ופיקוח, עובדי הוראה ופדגוגיה, מרצים, רכזי ומנחי מחשוב, מטמיעים ומדריכים, אנשי ארגון ושיטות ומערכות מחשוב.

במהלך 20 השנים האחרונות עומדת מרמנת בראש פרויקטים ואתגרים תפעוליים מורכבים במגזר הפרטי והציבורי בשיטת ה- BPO -Business Process Outsourcing במגוון רחב של תחומים ומעניקה בכולם מענה מקיף של 360 מעלות.

 יתרונות שירותי מרמנת:
 

הקטנת ההוצאות – עם מרמנת לצידך, אין צורך בגיוס ייעודי של עובדים ומנהלים, בביצוע הכשרות מקצועיות ובהשקעת משאבים אנושיים יקרים בכל פרויקט. השורה התחתונה של ניהול הפרויקטים דרכנו היא הורדה משמעותית של עלויות התפעול בארגון והגדלת שורת הרווח במאזנים.

עמידה ביעדים – המומחים של מרמנת מבטיחים לספק עבור החברה שלך את הפתרונות המתקדמים ביותר בכל תחום בו היא פועלת ומאפשרים לך להתמודד בהצלחה עם מספר פרויקטים מורכבים בו זמנית.

יעילות גבוהה יותר – מרמנת מכניסה לארגון שלך שיטות ניהול מוכחות שמשפרות את יעילות העבודה והניהול בכל פרמטר וחוסכות במשאב החשוב לך ביותר – זמן עבודה.

גמישות מרבית – מרמנת מספקת לחברה שלך גב מקצועי רחב, שמעניק לך את השקט המקצועי להיכנס לפרויקטים מגוונים בתחומים שונים ולממש את כולם בהצלחה. החדשנות והיצירתיות שלנו יאפשרו לך להציב עבור הארגון שלך יעדים, שנראו בעבר כבלתי אפשריים.

הטכנולוגיה לצדך – מרמנת מפעילה יחידת מו"פ מתקדמת כחלק בלתי נפרד ממערך השירות שלה ונעזרת בפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בכל תחום בו היא פועלת. הטכנולוגיה של מרמנת מסייעת לך לבצע מעקב שוטף אחרי מדדי ההצלחה של כל פרויקט בכל רגע נתון.

נשמח להוביל אתכם להצלחה!

תודה שנרשמת!

פרטים מלאים ישלחו לאמצעי יצירת הקשר שהשארת.