תפעול ולוגיסטיקה

הזרוע המבצעת שלך

תפעול ולוגיסטיקה

חברת מרמנת מובילה פרויקטים מורכבים של תפעול ולוגיסטיקה במיקור חוץ במגוון רחב של תחומים תוך התאמה של שיטות עבודה מתקדמות עם הצרכים המקצועיים הייחודיים לחברתך ומעמידה לרשותך:

מעטפת שירותית מלאה – מרמנת מאיישת באנשי מקצוע מנוסים את כל תפקידי המפתח הנדרשים לפרויקט החל מעובדי השטח ועד קצה שדירת הניהול.

מערך סניפים בפריסה ארצית.

אפיון ופיתוח מערכות מידע ייעודיות לתמיכה במערכות הלוגיסטיות.

מתן עורף לוגיסטי (Back Office) לאספקת פתרונות שאינם בליבת הארגון. כגון- גיוס כח אדם, הנהלת חשבונות, חשבות שכר וכו'.

מערך בקרה – המאפשר לך להיות מעודכן בכל שלב ושלב בקצב התקדמות הפרויקט.

התחומים העיקריים בהם אנחנו מספקים שירותי תפעול ושירותי לוגיסטיקה:

מוקדי מידע ותמיכה – הפעלת מוקדי שירות ישירים ומוקדי מידע ותמיכה המלווים את ביצוע הפרויקט. המוקדים נתמכים במערכות מחשוב מתקדמות.

בניית וניהול בסיסי נתונים – איסוף וניהול מערכי נתונים מורכבים (DATA BASE) תוך ביצוע ניתוח של הנתונים על פי פילוחים וקריטריונים שונים והפקת דו"חות סטטיסטיים מפורטים.

חשבונאות – צוות מקצועי של חשבים וכלכלנים יסייע לך בניהול כלל הפעילות החשבונאית מול ספקים, נותני שירות ולקוחות ויאפשר לך לשפר את תזרים המזומנים העומד לרשותך.

רכש – מרמנת בונה עבורך מדיניות רכש חכמה תוך שימוש בתוכנות מתקדמות לניהול רכש ומלאי שיעניקו לך שליטה טובה יותר במשאבי הארגון, יקטינו את הפחת ויאפשרו לך ניהול מלאי יעיל יותר.

מערכי בחינות – מרמנת מתמחה בבניית ובניהול מערכי בחינות עבור מוסדות אקדמיים, ארגונים ממשלתיים וחברות פרטיות. מרמנת מספקת מענה כולל לכל צורך ומקימה מערך ייעודי לבחינות הכולל משגיחים, מקומות לביצוע מבחנים, בניית מערכי מבחן מקוונים ובדיקות המבחנים.

נשמח לעמוד לשירותך ולטפל בתהליכי הלוגיסטיקה והתפעול בארגון שלך