אודות מרמנת

חברת מרמנת – החברה המובילה בישראל לניהול ולהפעלת פרויקטים במיקור חוץ למגזר הציבורי והפרטי.

מטרתנו היא לאפשר לחברות ולארגונים גדולים במשק הישראלי למקד את פעילותם ומשאביהם המקצועיים בפיתוח עסקי הליבה, להוציא אלינו את "כאב הראש" של ניהול וביצוע פרויקטים מורכבים וליהנות מיתרונות מובהקים מול כל מתחרה בשוק:

הקטנת ההוצאות – עם מרמנת לצידך, אין צורך בגיוס ייעודי של עובדים ומנהלים, בביצוע הכשרות מקצועיות ובהשקעת משאבים אנושיים יקרים בכל פרויקט. השורה התחתונה של ניהול הפרויקטים דרכנו היא הורדה משמעותית של עלויות התפעול בארגון והגדלת שורת הרווח במאזנים.

עמידה ביעדים – המומחים של מרמנת מבטיחים לספק עבור החברה שלך את הפתרונות המתקדמים ביותר בכל תחום בו היא פועלת ומאפשרים לך להתמודד בהצלחה עם מספר פרויקטים מורכבים בו זמנית.

יעילות גבוהה יותר – מרמנת מכניסה לארגון שלך שיטות ניהול מוכחות שמשפרות את יעילות העבודה והניהול בכל פרמטר וחוסכות במשאב החשוב לך ביותר – זמן עבודה.

גמישות מרבית – מרמנת מספקת לחברה שלך גב מקצועי רחב, שמעניק לך את השקט המקצועי להיכנס לפרויקטים מגוונים בתחומים שונים ולממש את כולם בהצלחה. החדשנות והיצירתיות שלנו יאפשרו לך להציב עבור הארגון שלך יעדים, שנראו בעבר כבלתי אפשריים.

הטכנולוגיה לצידך – מרמנת מפעילה יחידת מו"פ מתקדמת כחלק בלתי נפרד ממערך השירות שלה ונעזרת בפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר בכל תחום בו היא פועלת. הטכנולוגיה של מרמנת מסייעת לך לבצע מעקב שוטף אחרי מדדי ההצלחה של כל פרויקט בכל רגע נתון.

 

העוצמה יוצרת מובילות

מרמנת היא חברה בבעלות טלרד ונהנית מהסינרגיה הגדולה של הידע והעוצמה המקצועיים שנצברו בשתי קבוצות אלו.

מרמנת מעמידה לרשותך מערך עובדים מקצועי הכולל 6,000 אנשי מקצוע מנוסים: מנהלי פרויקטים, עובדי תפעול, מהנדסים, אנשי כספים ורכש, עובדי בקרה ופיקוח, עובדי הוראה ופדגוגיה, מרצים, רכזי ומנחי מחשוב, מטמיעים ומדריכים, אנשי ארגון ושיטות ומערכות מחשוב.

במהלך 20 השנים האחרונות עמדה מרמנת בראש פרויקטים ואתגרים תפעוליים מורכבים במגזר הפרטי והציבורי בשיטת ה- BPO (Business Process Outsourcing) במגוון רחב של תחומים והעניקה בכולם מענה מקיף של 360 מעלות:

הופכים תוצאות להצלחות

הידע והניסיון העשיר שצברנו לאורך השנים בשילוב עם הגמישות הארגונית והיכולות הטכנולוגיות העומדות לרשותנו מתורגמים מידי שנה למאות פרויקטים מוצלחים ברחבי הארץ, המהווים מנוע צמיחה חשוב עבור עשרות חברות וארגונים במשק הישראלי.

נשמח להפוך גם את הפרויקט הבא שלך להצלחה מוכחת בשטח.